Головна » 2015 » January » 19 » Олександра Кондратович отримала премію за краще історико-краєзнавче дослідження.

У 2014 році Камінь-Каширська районна рада ухвалила рішення про призначення щорічної премії імені Василя Кмецинського за краще історико-краєзнавче дослідження.

Цьогоріч лауреатом першої премії стала уродженка села Кримне Камінь-Каширського району, дослідниця народної творчості, відомий волинський фольклорист та етнограф, автор багатьох книг на історичну та етнографічну тематику Олександра Павлівна Кондратович. Згідно Положення, вручення премії проводиться напередодні або в день народження (14 січня) В.М.Кмецинського.

Диплом лауреата та грошову премію Олександрі Кондратович вручив голова Камінь-Каширської районної ради Віктор Сус. Щирі вітання з відзнакою висловили представники влади, земляки, колеги та музейні працівники.

Вітання для О.П.Кондратович вiд голови районноi ради В.I.Суса.

У форматі зустрічі відбулась презентація нової книги О. Кондратович «Продиктоване серцем»; рецензент – кандидат історичних наук доцент кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету ім. Лесі Українки Алла Дмитренко.

На зустріч із видатною землячкою зібрались прихильники її творчості, громадськість міста та краю.

Учасники дійства з лауреатом премії мені В.Кмецинського О.П.Кондратович

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 1252 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/7