Головна » 2015 » Січень » 13

Володимир-Волинський став п’ятим містом, де показали світлини з Майдану, зняті польськими кореспондентами. Відкриття фотовиставки «Україна – Революція Гідності» відбулось в галереї Володимир-Волинського історичного музею 13 січня завдяки сприянню Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

Унікальні печатки НКВС передав Володимир-Волинському історичному музеєві мешканець Володимира-Волинського. Він виявив їх під час купання у річці Луга.

Колектив Інституту мистецтвознавства, фольклористики та етнології імені М. Т. Рильського НАН України підтримує волинських музейників у прагненні створити Музей етнографії та народних промислів, завдяки якому народні пам’ятки культури та мистецтва поліщуків і волинян стануть доступними. Але от чи почує нарешті науковців влада?

У Торчинському народному історичному музеї імені Г. О. Гуртового діє різдвяно-новорічна виставка «Ой колядо, колядочко, яка ти нам мила».