Головна » 2015 » January » 13 » Різдвяно-новорічна виставка у Торчинському музеї.
Різдвяно-новорічна виставка у Торчинському музеї.

У Торчинському народному історичному музеї імені Г. О. Гуртового діє різдвяно-новорічна виставка «Ой колядо, колядочко, яка ти нам мила». Працівниками музею були підготовлені головні атрибути, без яких не обходиться святкування Різдва: ікона народження Ісуса Христа, дідух, кутя, котра є головною стравою у Святвечір. Привертає увагу і віфліємська шопка, яка ставиться у церквах, домівках для того, щоб віддати шану новонародженому Богу.

До виставки долучились і вихованці дитячої художньої студії « Чарівний пензлик». Вони підготували малюнки, на яких відтворили обряди колядування та щедрування. Ці роботи додають святкового настрою, наповнюють душі і серця любов’ю, добротою,щирістю.

Всіх бажаючих поринути у світ різдвяно-новорічних свят, ласкаво просимо завітати до нашого музею.

Джерело: Торчинський народний історичний музей імені Г. О. Гуртового

Категорія: Торчинський народний історичний музей імені Григорія Гуртового | Переглядів: 890 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/2