Головна » 2015 » Січень » 26

26 січня в Шкільному народному історико-етнографічному музеї «Ремесла Волині» при КЗ «Олександрійська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ступенів» Рівненської обласної ради (вул. Санаторна, 16, Рівненська область, Рівненський район, с. Олександрія) в рамках міжмузейного проекту відкрилася персональна виставка волинської художниці, кавалера ордена княгині Ольги ІІІ ступеня, лауреата обласної мистецької премії імені Йова Кондзелевича Валентини Михальської.

Музей становлення судової влади Волині у стінах Апеляційного суду у Волинській області єдиний такий в Україні. Відтак і апеляційний суд у нас – унікальний. Тим, що точно єдиний, куди ходять не вершити долі, не добиватися справедливості, а … на екскурсію.