Головна » 2015 » Січень » 20

Виставка картин під назвою «Нас єднає Україна!» проходила у Нововолинському міському історичному музеї.

20 січня 2015 року у Музеї волинської ікони традиційно відбулися "Різдвяні зустрічі". Їх гостями стали чоловічий хор "Святвечір" при храмі Трьох Святителів УПЦ у Луцьку (керівник - протоієрей Сергій Дембовський) та ансамбль народної музики "Волиняни"дитячої музичної школи №3 м.Луцька (керівник - Тетяна Жилюк).

На другий день Водохреща у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулось традиційне свято “Музейна Коляда”.

20 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулась історична година «У боротьбі за Соборну Україну: від 1919 до 2014 р.», присвячена Дню Соборності України.