Головна » 2015 » Січень » 28

28 січня в Музеї Лесі Українки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки відбувся творчий вечір «Андроник Лазарчук у культурно-мистецькому просторі Волині», присвячений 145-річниці від дня народження художника.

Волинь займає особливе місце у культурному просторі України. Здавна вона народжувала геніїв, таланти від Бога, які прославляли вітчизняну культуру на світових теренах. Один з них – український художник і педагог Андроник Лазарчук. У фондах Музею Лесі Українки СНУ налічується 11 живописних полотен його авторства, в тому числі і один із численних автопортретів художника.

28 січня у виставковій залі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки відкрились дві виставки: «Вишита молитва духу» Олександра Шума та «Лялька-мотанка прадавній оберіг» Наталії Бугай.