Головна » 2021 » December » 8 » Аптека-музей у Луцьку: як повернули стародавньому закладу його первісний вигляд та історію (ВІДЕО)

Унікальна аптека-музей, в якій до нині зберігається автентична історія розвитку і становлення фармації працює у Луцьку. Її історія сягає глибини століть, періоду польсько-литовської доби, коли вона містилася в кам’яниці. Рецепти виготовлення ліків черпали з старовинних книг. Крім їх приготування, в давнину фармацевти торгували реактивами, парфумами та навіть розвозили по місту артезіанську воду. Про це у сюжеті міжрегіонального інформаційно-пізнавальне шоу «Ранок на Суспільному»:

Категорія: Аптека-музей, м. Луцьк | Переглядів: 1557 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1