Головна » 2021 » April » 22 » Подаруйте Нововолинському музею експонат (ФОТО, ВІДЕО)
Подаруйте Нововолинському музею експонат (ФОТО, ВІДЕО)

У Нововолинському міському історичний музеї до 17 травня триває акція «Подаруй музею експонат». Музейники щиро вдячні усім хто долучається до поповнення фондів музею. Будемо знайомимо вас із найцікавішими надходженнями до колекції музею.

Так, 16 квітня фонди музею поповнились 12-тьма воєнними листами, які датовані 1944–1945 рр. та надіслані Шатохіній Анні Григорівні у Ковельський район. Передала їх директор Нововолинського центру дитячої та юнацької творчості Кравцова Любов Андріївна, яка уже не вперше допомагає музею і подарованими журналами «Регіон Бандерівський», і переданими макетами храмів та будівель міста, і творчим партнерством.

Щиро дякуємо, Любов Андріївна, за Вашу патріотичну позицію. Надіємось і на подальшу  співпрацю!

Приємно, що віднині у експозиційному залі «Другої світової війни» з’являться нові експонати.

Джерело: Нововолинський міський історичний музей

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 232 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0