Головна » 2021 » June » 28 » Закон, який не можна зневажати
Закон, який не можна зневажати

28 червня 1996 року Верховна Рада України прийняла Конституцію України. Конституція – це основний Закон держави, що має найвищу юридичну силу і встановлює засади політичної, правової та економічної систем держави.

Напередодні визначної дати у Нововолинському міському історичному музеї відбувся тематичний захід «Закон, який не можна зневажати». Запрошені студенти ВПУ дізнались якою була перша Конституція і чим вона відрізнялась від сучасної. Ведуча заходу Вікторія Микитюк наголосила на важливості кожній людини знати свої права та обов’язки. Катерина Дикун (керівник Ковальчук Оксана) прочитала вірш «Незалежність». Приємно, що долучилась до заходу і Марина Душук, радник міського голови у справах культури.

Усі присутні зрозуміти яким важким і довгим був шлях нашої держави до справжньої незалежності. Скільки крові і сліз було пролито, щоб сьогодні око милував синьо – жовтий прапор і Володимирський тризуб, щоб могли вільно, на повен голос заспівати «Ще не вмерла Україна».

Джерело: Нововолинський міський історичний музей

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 332 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1