Головна » 2021 » February » 23 » У Нововолинському музеї діє виставка художниці Ольги Русинчук (ФОТО, ВІДЕО)
У Нововолинському музеї діє виставка художниці Ольги Русинчук (ФОТО, ВІДЕО)

17 лютого у Нововолинському міському історичному музеї урочисто відкрили персональну виставку місцевої художниці Ольги Русинчук.

«Світло моєї душі» – так назвала свою першу виставку мисткиня. Вона представила глядачам 40 робіт своєї колекції. Малювати Ольга почала з 2018 року. В сім’ї дівчини не було художників. Сюжет її робіт залежить від настрою, емоцій, відчуттів. Пейзажі, натюрморти, квіти, тварини, міста оживають на полотні. У кожній картині – своя історія.

Ольга Русинчук народилася 17 лютого 1994 року в Нововолинську. Навчалася у школі №7 та школі №1. Пізніше вступила у Нововолинський електромеханічний коледж на спеціальність «Технологія і машинобудування». Але за фахом дівчина не працювала. Спочатку знайшла себе як майстер манікюру. Паралельно була акторкою Нововолинського театру «Пінгвін». Разом із чоловіком Богданом виховують двоє дітей – Матвія та Мілану.

Виставка «Світло моєї зорі» триватиме до 12 березня 2021 року (2-й поверх міського музею).

Джерело: Нововолинська міська рада

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 298 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0