Головна » 2021 » January » 27 » У Нововолинському музеї провели майстер-клас із розпису імбирного печива (ФОТО, ВІДЕО)

25 січня у приміщенні Нововолинського міського історичного музею відбувся майстер-клас із розписування імбирних пряників. Про це повідомляє Нововолинськ.com.ua.

Учасники працювали зосереджено та виявляли неабияку фантазію.

Майстер-клас, який провела нововолинська майстриня Любов Вавдійчик зібрав справжніх прихильників цієї смачної і водночас творчої справи. Жінка вже багато років займається випічкою і неодноразово ділилася секретами майстерності із охочими.

Діти із захопленням декорували духмяні смаколики, тому печиво вийшло оригінальним. Його можна не тільки з′їсти , але й подарувати рідним та близьким людям.

Адже пряник – це перш за все витвір народного мистецтва з багатою символікою, яка нагадує культуру людства, а також солодкий сувенір, який наповнює наші серця радістю.

І смачне печиво, і процес творчості подарували гарний настрій дорослим та дітям!

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 183 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0