Головна » 2020 » August » 9 » Нововолинський музей запрошує до участі у фотоконкурсі «Я по світу іду в вишиванці!» (ФОТО, ВІДЕО)

Щороку у Нововолинську до Дня незалежності України відбувалася хода у вишиванках, проте через карантинні обмеження таке дійство цьогоріч проведуть онлайн.

Фотоконкурс «Я по світу іду в вишиванці!» організовує Нововолинський міський історичний музей та запрошує усіх охочих взяти в ньому участь.

Конкурс проводитиметься у 7 номінаціях:
– #старовинна вишиванка
– #національна родина
– #сучасна вишиванка
– #ми маленькі українці
– #жіноча вишиванка
– #чоловіча вишиванка
– #колективи

«Дуже цікава номінація – «старовинна вишиванка». Якщо у вас є історія сорочки, що передається у спадок, чи її вишивала ваша бабуся, прабабуся тощо, то до фотографії можна додати розповідь пов’язану із нею», – зазначила директорка Національного міського історичного музею Ірина Костюк.

Для участі потрібно завантажити у мережу Facebook фотографію із хеш-тегом відповідної номінації та написати коротку історію сорочки чи образу до 16 серпня. Наступним етапом буде анонімне голосування, де кожен зможе поставити вподобання, за кількістю яких і будуть визначені переможці .

Відтак, 24 серпня до Дня незалежності України на володарів найкращих вишиванок чекатиме нагородження.

Також у музеї розповіли про молодіжний квест, який планують провести до 70-річчя Нововолинська.

Зазначають, що такий конкурс допоможе більше дізнатися про місто, його історію та про організації у сфері культури, медицини, спорту, освіти, що діяли колись у Нововолинську.

Джерело: Нововолинськ.com.ua

Відео Студії Телебачення Нововолинська:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 268 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1