Головна » 2020 » December » 25 » У Нововолинському музеї презентували виставку картин Анатолія Мужевітіна (ФОТО, ВІДЕО)

23 грудня у Нововолинському міському історичному музеї відбулася презентація персональної виставки місцевого художника Анатолія Мужевітіна під назвою „Genesis”, що у перекладі з латинської означає процес створення, бо праця над картинами – це постійний процес. На ній було представлено 19 картин виконаних у різних жанрах та стилях. На рахунку митця вже більше 20 виставок художніх творів – повідомляє Нововолинськ.com.ua.

Анатолій поділився творчими планами, зокрема зізнався, що хоче створити картину на якій реалістично зобразить 4 пори року.

„Кожна картина у мене просувається роками. От, наприклад, я побачив, що десь можна її покращити і я це роблю. Мені не шкода ні свого часу, ні фарб”, – розповідає художник. Каже, що завжди рівнявся на європейських митців.

У зв’язку з карантинними обмеженнями в залі не може знаходитися більше 10 осіб. Усі охочі мешканці Нововолинська та поціновувачі мистецтва зможуть відвідати виставку до 10 лютого.

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 175 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0