Головна » 2020 » December » 31 » У Нововолинському музеї відкрили різдвяну виставку дитячих робіт (ФОТО, ВІДЕО)
У Нововолинському музеї відкрили різдвяну виставку дитячих робіт (ФОТО, ВІДЕО)

28 грудня у Нововолинському міському історичному музеї запрацювала виставка «Різдвяна феєрія», на якій представлені роботи вихованців Нововолинської школи мистецтв, повідомляє Нововолинськ.com.ua.

Виставка налічує 67 експонатів на різдвяну тематику, які виконали діти 11-13 років. Серед них шопки, картини вифлеємські зірки виконані у техніці розпис на склі, живопис, аплікація.

«Різдвяна феєрія» відкрита до кінця лютого, тому усі охочі можуть відвідати музей, щоб зануритися у різдвяну атмосферу очима дітей.

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 179 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0