Головна » 2021 » March » 27 » У Нововолинському музеї презентували виставку «Щастя – вінець відважних» (ФОТО, ВІДЕО)

22 березня у Нововолинському міському музеї відкрили спільну виставку фотографів міста під назвою «Щастя – вінець відважних», яку присвятили Міжнародному дню щастя, що відзначали 20 березня. Про це повідомляє Нововолинськ.com.ua.

До цієї ініціативи долучилися 14 фотографів та фотографинь міста. Свої роботи представили: Оля Саблукова, Тетяна Лев, Таня Сатіні, Володимир Єфімов, Наталія Гаць,Тетяна Рубаха, Вікторія Бєльська, Степан Заянчковський, Віталій Сергеєв, Анна Коротчук, Олена Хомюк, Анастасія Татарчук, Анатолій Мужевітін. Виставка налічує 25 світлин різного стилю.

Кожен фотограф розповідав про себе, свій шлях та про те, як створюються такі шедеври.

Виставка триватиме з 22 березня по 23 квітня, тому будь-хто може переглянути щастя, проілюстроване фотографіями.

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 153 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0