Головна » 2021 » September » 16 » «Колір теплого повітря»: у Нововолинському музеї відкрили другу персональну виставку Світлани Войтович (ФОТО, ВІДЕО)

У Нововолинському міському історичному музеї свою чергову виставку представила місцева художниця Світлана Войтович. Протягом місяця око нововолинців тішитиме добірка картин під назвою «Колір теплого повітря». Про це повідомляє Нововолинськ.com.ua.

14 вересня на урочисте відкриття виставки завітали чимало колег жінки, а також добре знаних у нашому місті художників, які виголосили Світлані Войтович вітальне слово та відзначили особливий стиль майстрині. Підтримати талановиту мисткиню прийшли і її вихованці, адже зараз художниця викладає у Нововолинському центрі професійно-технічної освіти.

Світлана Войтович малює впродовж усього життя. Талант їй передався від батька.

До слова, на виставці представлено 18 картин аквареллю та ще 10 етюдів, які Світлана Войтович вимальовувала пензлем протягом року.

Кожен охочий має змогу протягом місяця відвідати музей на 2-му поверсі та особисто оглянути картини.

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 369 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0