Головна » 2021 » August » 18 » Директоркою Нововолинського міського історичного музею обрано Ірину Костюк (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 18 серпня, відбулося друге засідання конкурсної комісії з проведення добору на заміщення вакантних посад керівників закладів культури Нововолинськ, зокрема, директора Нововолинського міського історичного музею.

На посаду претендувало двоє кандидатів. Вони презентували проєкти програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

За результатами голосування членів комісії, переможцем конкурсу на зайняття вакантної посади директора музею обрано нинішню керівницю Ірину Костюк.

Другу кандидатку Таїсію Бущак, вирішили зарахувати до кадрового резерву для подальшої співпраці.

Джерело: Нововолинська міська рада

В І Т А Є М О !

Відео Телеканал СТН:

Категорія: Нововолинський народний історичний музей | Переглядів: 278 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1