Головна » 2020 » July » 5 » Значення логотипу Камінь Каширського краєзнавчого музею
Значення логотипу Камінь Каширського краєзнавчого музею

Старий логотип нашого музею втратив актуальність на фоні сучасного дизайну й стилю. Ми прагнули створити новий лого, котрий став би предметом впізнаваності музею та формування його іміджу.

Зважаючи, що музей є культурною інституцією, ми намагались створити сучасний і естетично привабливий брендовий знак.

У результаті наш логотип – то текстовий символ, що презентує конкретну установу – Камінь-Каширський краєзнавчий музей. Він не ускладнений зайвими елементами, зрозумілий, дещо спрощений, але раціональний.

Акцент зроблено на слові «музей», котре також найбільш виражене візуально. Перша літера слова стилізована під Дім муз (музей). Вживлення літери «Z» англійської абетки створює модерний і, на наш погляд, креативний образ.

Кольорова гама логотипу – поєднання сірого й білого кольорів, що створює легке візуальне сприйняття, виражає простоту, інтелект, стабільність і гармонію.

Заради справедливості, таке кольорове вирішення – не є для нас остаточним, можливо, вирішимо щось змінити.

Наш лого розроблений у співпраці з дизайнерами приватного підприємства «Золота стріла» з Луцька.

Плануємо виготовити базовий набір сувенірної продукції з новим логотипом музею: кульки, ручки, візитівки, календарі тощо. Наразі вже маємо комплект листівок та закладки до книжок.

Наталія Пась,
директорка Камінь-Каширського краєзнавчого музею

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 441 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/3