Головна » 2021 » March » 11 » «Репресованого Шевченка» показали у Камінь-Каширському музеї
«Репресованого Шевченка» показали у Камінь-Каширському музеї

У Камінь-Каширському краєзнавчому музеї відбулася літературно- біографічна година «Єднаймо душі словом Кобзаря!». У заході взяли участь учні 7 класу Мостищенської гімназії.

Спілкувалися про життєвий і творчий шлях Тараса Шевченка та знайомилися з історією портрета «Репресований Шевченко», переданого до музею камінь-каширцем Богданом Калюхом. Його батько Іван Лукашович Калюх привіз цей портрет, подарований невідомим українським художником, із заслання, яке відбував у місті Інта (нині – Республіка Комі).

Натомість переглянули відеосюжет «Обличчя української історії» і колективно читали поезію Кобзаря.

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 158 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0