Головна » 2021 » April » 30 » До дня народження Євгена Шабліовського
До дня народження Євгена Шабліовського

27 квітня 1906 року в Камені-Каширському народився Євген Шабліовський, вчений-шевченкознавець, академік, лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка, автор багатьох книг та наукових праць.

З нагоди 115-ої річниці від дня народження видатного земляка, у Камінь-Каширському краєзнавчому музеї для учнів різної вікової категорії були проведені літературні години «Зоря тернистої долі».

Про життєвий і творчий шлях ученого спілкувалися з школярами 4-А класу (кер. – Оксана Миколаївна Букало), 7-Д класу (кер. – Єрмейчук Тетяна Петрівна), 8-Г класу (кер. – Фінюк Сергій Миколайович) ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського», а також із учнями 6-А класу (кер. – Нікітчук Валентина Іванівна) ЗЗСО «Броницький ліцей».

Учні 7-Д класу ЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського» (кер. – Єрмейчук Тетяна Петрівна) в краєзнавчому музеї. 23 квітня 2021 р.

Учні 8-Г класу ЗЗСО "Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського" (кер. – Фінюк Сергій Миколайович) у краєзнавчому музеї. 26 квітня 2021 р.

Учні 6-А класу ЗЗСО «Броницький ліцей» (кер. – Нікітчук Валентина Іванівна) у краєзнавчому музеї.
27 квітня 2021 р.

Учні 4-А класу ЗЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1 імені Євгена Шабліовського» (кер. - Оксана Миколаївна Букало) під час екскурсії про життєвий і науковий шлях Євгена Шабліовського. Квітень 2021 р.

Джерело: Камінь-Каширський краєзнавчий музей

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 309 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0