Головна » 2019 » June » 7 » На Камінь-Каширщині польські музейники збирали свідчення про події Другої світової війни

Музей Другої світової війни у Гданську є найбільшим історичним музеєм у Польщі. Співробітники музею збирають свідчення зі всього світу про трагічний досвід Другої світової війни, про її причини та наслідки, про жертв, про героїв, про звичайні людські долі.

З цією метою польські науковці завітали й на Волинь, щоб зустрітися з ветеранами, в’язнями концтаборів, очевидцями воєнного лихоліття, ветеранами партизанського руху, свідками окупації. Зокрема, поважні гості працювали на теренах Камінь-Каширщини.

У супроводі директора Камінь-Каширського районного народного краєзнавчого музею Наталії Пась польські музейники проводили збір свідчень важливих історичних подій у місті Камені-Каширському, у селах Стобихва та Полиці.

Упродовж двох днів, 4 та 5 червня, співробітники музею записували спогади очевидців найтрагічнішої події ХХ століття, спілкувалися з людьми, які вели спротив, боролися не лише на фронті, а й в тилу.

Джерело: Камінь-Каширська райдержадміністрація

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 562 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1