Головна » 2020 » May » 28 » Подарунки Камінь-Каширському музею
Подарунки Камінь-Каширському музею

У Міжнародний день музеїв до Камінь-Каширського краєзнавчого музею завітали дві чарівні дівчинки – Анна Корецька і Марійка Федчик. Вони навчаються в 2-у класі Камінь-Каширської школи-ліцею №1.

І прийшли школярочки, як і годиться на свято, з гостинцями: Аня подарувала в музей вишиту сорочку своєї прабабусі з села Воєгоще, а Марічка – німецький перстень часів Першої світової війни, котрий сама знайшла на полі, коли допомагала мамі збирати вражай.

Втішно, що діти знають, де точно збережуться подаровані ними раритети і що ці речі в музеї завжди зможуть побачити їхні друзі і всі відвідувачі.

Спасибі вам, юні музеєзнавиці!

Наталія Пась,
директорка Камінь-Каширського краєзнавчого музею

Категорія: Камінь-Каширський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 360 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0