Головна » 2020 » Травень » 27

Збірка надбань Волинського краєзнавчого музею не залишить байдужим жодного поціновувача минулого. Одну з груп нашої колекції представляє холодна зброя, окремі зразки якої привертають особливу увагу. Серед них кинджал єгерів і членів Мисливського союзу ІІІ Рейху (Німеччина) зразка 1936 р.

Тканеві маски – не лише засоби індивідуального захисту органів дихання, але і модні аксесуари 2020. Подаровані Ковельський історичному музею експонати є авторською роботою ковельчанки Тетяни Ведмедюк.

Наближається величне свято Вознесіння Господнє, яке щорічно відзначається на сороковий день після свята Воскресіння. Весь цей період у храмах лунали пасхальні піснеспіви і віруючі віталися по-особливому. Сьогодні вашій увазі пропонуємо ікону «Вознесіння» початку XVIIІ ст.