Головна » 2020 » Травень » 26

Український національний комітет Міжнародної ради музеїв (ІСОМ) вважає неприпустимими дії представників Державного бюро розслідувань, що мали місце 26 травня у Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара».

Викладач образотворчого мистецтва Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Кримського Олексій Кумецький передав до Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького збірку фотокопій із зображенням вулиць та окремих пам’яток архітектури міста Володимира-Волинського та району.

В рамках проекту реставрації Вежі Чарторийських та підземель кляштору виявлено невідомі підземелля вежі та навколишніх приміщень.

У XVIII ст. на Волині нижня частина іконостасів, так звані предели, розписувались на євангельські теми, про що свідчать пам’ятки у храмах, що збереглися до нашого часу. В експозиції Музею волинської ікони демонструється предела з сюжетом «Спокуса Ісуса Христа» початку XVIII ст.