Головна » 2020 » May » 26 » В історико-культурному заповіднику Луцька виявили нове підземелля (ФОТО, ВІДЕО)
В історико-культурному заповіднику Луцька виявили нове підземелля (ФОТО, ВІДЕО)

В рамках проекту реставрації Вежі Чарторийських та підземель кляштору виявлено невідомі підземелля вежі та навколишніх приміщень.

Охоронна археологічна служба України Інституту археології НАНУ, спільно із Адміністрацією Державного історико-культурного заповідника та Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки, за участі Волинського відділення Спілки археологів України продовжує попереднє вивчення віднайдених підземель Башти князів Чарторийських у Луцьку.

При зачистці первісної підлоги кімнати при Башті, серед інших артефактів, віднайшлась прекрасна знахідка – датована цеглина, яку було вмонтовано у куті підлоги. Після необхідного наукового опрацювання та завершення робіт знахідку повернемо на своє місце.

Джерело: Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку

Відео UA: Волинь:

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 370 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0