Головна » 2020 » Травень » 15

У колекції Музею волинської ікони зберігається образ «Святі Борис і Гліб» з Хрестовоздвиженської церкви с. Овлочин Турійського району. Ікона датована 1885 р. і має підпис автора – Каспера Списацького.

Міжнародна культурно-мистецька акція «Ніч музеїв» – одна із найбільш популярних подій, які відбуваються у Художньому музеї одинадцять років поспіль. Цьогоріч обставини життя, пов’язані з карантином, внесли свої корективи.

У колекції Волинського краєзнавчого музею зберігаються дві цікаві пам’ятки ХVІІІ ст., тема яких відповідає сюжету під назвою «Ессе Ноmо». Одна з них з церкви Іоана Предтечі с. Гута-Камінська Камінь-Каширського району, інша – з смт. Олика.

Напередодні свого професійного свята – Міжнародного дня музеїв, працівники Музею історії сільського господарства Волині-скансену власними силами реставрували та відкрили новий екскурсійний об’єкт експозиції просто неба «Козацький зимівник».