Головна » 2020 » Травень » 06

Управління культури, з питань релігій та національностей Волинської обласної державної адміністрації та Волинський краєзнавчий музей з 12 по 30 травня 2020 року проводять Одинадцяту обласну рейтингову акцію „Музейна подія року на Волині – 2019”. Кінцевий термін подання пропозицій до переліку подій – 10 травня 2020 року.

5 травня, з нагоди 40-річчя з часу відкриття Меморіального комплексу «Жертвам фашизму» та Кортеліського історичного музею, представники влади та громадськості вшанували пам’ять закатованих жертв Кортеліської трагедії.

В експозиції Художнього музею знаходиться надзвичайно цікава, невелика за розмірами, живописна картина «Оголена», або ж «Свята Агата» італійського живописця Гвідо Каньяччі (1601–1663), відомого представника болонської школи XVII століття.