Головна » 2020 » Травень » 18

Щороку 18 травня Ковельський історичний музей безкоштовно відкриває свої двері для відвідувачів, аби відсвяткувати Міжнародний день музеїв. Цьогоріч через карантинні обмеження музей, на жаль, мусив тимчасово зачинитись. Це, однак, зовсім не означає, що музей припинив свою роботу.

Колектив Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки вітає усіх з Міжнародним днем музеїв!

Це щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. У цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали. На жаль, через карантин, цього року музеї не проводять дні відкритих дверей, фестивалі та інші масові заходи.

Шановні колеги!
Прийміть сердечні вітання з професійним святом – Міжнародним днем музеїв!

Т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко від імені колективу Міністерства висловила вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв.

Шановні музейні працівники Волині!
Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв!