Головна » 2020 » May » 18 » Вітання голови Волинської облради з нагоди Міжнародного дня музеїв
Вітання голови Волинської облради з нагоди Міжнародного дня музеїв

Шановні музейні працівники Волині!

Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв!

Завдяки дбайливій праці співробітників музеїв зберігається та примножується історична, духовна та культурна спадщина, виховується почуття прекрасного та любов до національного мистецтва і традицій.

Сьогодні музеї не лише доносять до суспільства велич прадавньої минувшини, а й надихають митців на створення нових шедеврів та сучасних, незвичних проектів. Музейні заклади активно розширюють форми і методи роботи з відвідувачами, перетворюються на майданчики для творчого та наукового спілкування.

Від усіх депутатів обласної ради та від себе особисто зичу діячам важливої та благородної музейної справи творчих здобутків у збереженні, примноженні та розвитку української культури. Бажаю міцного здоров’я, родинного щастя, невичерпної енергії та успіхів Вашій самовідданій праці.

З повагою, голова Волинської обласної ради Ірина ВАХОВИЧ

Джерело: Волинська обласна рада

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 214 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1