Головна » 2020 » May » 18 » Сьогодні Міжнародний день музеїв!
Сьогодні Міжнародний день музеїв!

Це щорічне свято музейництва, яке відзначається 18 травня. У цей день більшість музеїв працюють безкоштовно і радо показують свої виставкові зали.

Щорічно, починаючи з 1977, по всьому світу 18 травня проходить Міжнародний день музеїв. Це свято триває день, вихідні, тиждень або навіть місяць. Від Америки до Океанії, включаючи Африку, Європу та Азію, цей міжнародний захід підтвердив свою популярність. В останні роки Міжнародний день музеїв поширився на майже 30000 музеїв у більш ніж в 120 країнах.

З 1992 року у кожного Міжнародного дня музеїв є своя тема, і Міжнародна рада музеїв надає огляд пов'язаних з даною темою заходів, роблячи їх доступними для всіх.

На жаль, через карантин, цього року музеї не проводять дні відкритих дверей, фестивалі та інші масові заходи. Та, не зважаючи на ці обставини, ми щиро вітаємо усіх, хто працює в музеї, хто любить, досліджує історію, зберігає пам’ятки, займається просвітницькою діяльністю, творить та популяризує мистецтво.

Музей – місце, де зберігається минуле та твориться майбутнє.

Ми щиро надіємося, що скоро знову побачимося на наших екскурсіях та заходах. Зі святом!

Працівники відділу музейного розвитку
та екскурсійного забезпечення з
сектором маркетингу та комунікацій
Волинського краєзнавчого музею

P.S. Щиро дякуємо Ziu Collage за неймовірний колаж.

Джерело: Волинський краєзнавчий музей

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 237 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 1.0/1