Головна » 2020 » May » 18 » МКІП вітає з Міжнародним днем музеїв
МКІП вітає з Міжнародним днем музеїв

Т.в.о. Міністра культури та інформаційної політики України Світлана Фоменко від імені колективу Міністерства висловила вітання з нагоди Міжнародного дня музеїв.

«Роль музеїв для суспільства є дуже важливою, адже в них акумулюється та зберігається історична пам’ять та національні багатства. Музеї є безцінними джерелами пізнання, що долучають до культурних цінностей і духовних реліквій нашого народу. На сьогодні, завдання держави – сприяти якнайшвидшому подоланню загроз, викликаних гострою респіраторною хворобою COVID-19 та поступовому поверненню закладів культури до нормальної роботи», – зазначила вона.

Джерело: МКІП

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 219 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0