Головна » 2020 » May » 26 » Фонди Володимир-Волинського музею поповнилися фотографіями архітектурних пам’яток

25 травня викладач образотворчого мистецтва Володимир-Волинського педагогічного коледжу імені А.Кримського Олексій Кумецький передав до Володимир-Волинського історичного музею імені О.Дверницького збірку фотокопій із зображенням вулиць та окремих пам’яток архітектури міста Володимира-Волинського та району.

Серед них – фото Успенського собору, Василівської церкви, мосту поблизу села Заріччя, інтер’єру домініканського монастиря.

Цікавим є фотознімок, на якому зображено хрест у селі Зимне. Вік цієї пам'ятки налічує понад 800 років. Згідно переказів хрест поставив король Данило Галицький на могилі свого улюбленого воїна Клима Христинича.

Ці фото допоможуть шанувальникам історії і краєзнавцям краще пізнати минуле рідного краю.

Висловлюємо щиру вдячність Олексію Володимировичу Кумецькому за співпрацю із музеєм.

Джерело: Володимир-Волинський історичний музей імені О.Дверницького

Категорія: Володимир-Волинський історичний музей | Переглядів: 363 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 5.0/1