Головна » 2020 » May » 27 » Раритети ВКМ: кинджал єгерів і членів Мисливського союзу ІІІ Рейху
Раритети ВКМ: кинджал єгерів і членів Мисливського союзу ІІІ Рейху

Збірка надбань Волинського краєзнавчого музею не залишить байдужим жодного поціновувача минулого. Одну з груп нашої колекції представляє холодна зброя, окремі зразки якої привертають особливу увагу. Серед них кинджал єгерів і членів Мисливського союзу ІІІ Рейху (Німеччина) зразка 1936 р.

Даний зразок холодної зброї має свої форми і виділяється оздобленням. Руків’я виготовлене із рогу оленя, прикрашене дубовими жолудями, що символізують ліс і саме полювання. Продовженням теми мисливства є й гарда кинджала, виконана у формі копит із металевою пластиною, де зображений олень. На лезі вигравіювані сцени полювань, які додають зброї ще більшого колориту.

Разом із колекцією інших зразків холодної зброї кинджал був переданий у Волинський краєзнавчий музей завдяки налагодженій співпраці із Національною поліцією України, Службою безпеки України і Державною виконавчою службою України у 2018 р.

Кинджал експонується на виставці «Панство на дозвіллі», яка, будемо сподіватись, вже незабаром запросить відвідувачів до Волинського краєзнавчого музею.

Категорія: Волинський краєзнавчий музей | Переглядів: 221 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0