Головна » 2019 » February » 24 » «Хто бореться, той досягає»
«Хто бореться, той досягає»

Героїв Небесної Сотні, які загинули під час подій Революції Гідності, вшанували 22 лютого у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї.

Розпочався захід з презентації тимчасової виставки «Хто бореться, той досягає», яку представила директор музею Наталія Патійчук. Зокрема, вона звернула особливу увагу на предмети, передані музею безпосередніми учасниками Революції Гідності, жителями Рожищенського району.

Про перебіг подій Майдану 2013-2014 років розповів його учасник, завідувач основним видом діяльності музею Роман Трофімчук.

Після його слів, учні 7-х класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів смт.Дубище переглянули відео «Небесна Сотня. Поіменно».

Завершився тематичний захід хвилиною мовчання.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 454 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0