Головна » 2019 » Лютий » 21

20 лютого в Художньому музеї міста Луцька відбулась презентація наукового збірника «Олика й Радзивілли в історії України, Польщі та Білорусі».

Церковні реліквії з Волинського краєзнавчого музею на виставці у Львові

З початку лютого 2019 року у Львівському музеї історії релігії працює виставка «Православ’я. Україна. Історії», яка присвячена процесам виникнення та розвитку церковно-православного руху в Україні, утворення Української автокефальної православної церкви.

Іваничівський історичний музей долучився до всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» ініційованої мистецькою агенцією «Територія А».

У КЗ «Соснинська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Сергія Байдовського» відбувся захід «Героїв Україна пам’ятає» та відкриття музею Сергія Байдовського.

20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. Напередодні у Нововолинському міському історичному музеї відбувся урок-реквієм «Вічна пам’ять Героям».