Головна » 2019 » February » 21 » Пам’яті Героїв Небесної Сотні
Пам’яті Героїв Небесної Сотні

19 лютого Іваничівський історичний музей долучився до всеукраїнської тихої акції «Ангели пам’яті» ініційованої мистецькою агенцією «Територія А». Захід проходив з метою вшанування пам’яті про розстріл Героїв Небесної Сотні на вулиці Інститутській у Києві.

Учасники заходу, учні Іваничівської спеціальної школи-інтернат, оглянули тематичну виставку «Небесна Сотня – вічна слава героям!», яка експонується в музеї, і виготовили паперових ангелів.

Білих ангелів, як символ розстріляних мирних людей і нашої пам’яті про їх подвиг здійсненний задля щасливого та незалежного майбутнього України, учасники заходу почепили біля стели Героям Небесної Сотні на центральній площі селища.

Джерело: Іваничівський історичний музей

Категорія: Іваничівський народний історичний музей | Переглядів: 572 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 2.0/1