Головна » 2019 » Лютий » 11

80 художніх творів живопису та графіки української художниці та педагога Лесі Каспрук (1943–2015) представлено на художньо-меморіальній виставці у Ківерцівському краєзнавчому музеї.

У Луцьку відбулося всеукраїнське паломництво богопосвячених осіб. На прощу прибули представники монаших Чинів і Згромаджень УГКЦ із різних куточків України. Після літургії монахи та парафіяни хресною ходою прийшли до Музею волинської ікони, де зберігається Холмська Чудотворна ікона Богородиці.

14 лютого, о 12.00, у Волинському краєзнавчому музеї буде відкрито виставку «Від Афганістану до Іраку: волиняни у військових конфліктах на території інших держав», приурочену до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

За участі науковців Волинського краєзнавчого музею, у Центрі туризму, спорту та екскурсій відбулася етнографічна майстерня «Поетика волинського вбрання».