Головна » 2019 » Лютий » 20

Відділ давньої історії спільно з відділом природи Волинського краєзнавчого музею провів для учнів Копачівської загальноосвітньої школи науково-освітній захід «Активіті».

Наказом Міністерства культури України від 12.12.2018 № 1092 затверджено зміни до «Порядку обліку музейних предметів в електронній формі». Наказ зареєстрований у Міністерстві юстиції України 08 січня 2019 року за №15/32986.

Запрошуємо на відкриття виставки живопису «Тарасова доля» Леоніда Литвина

21 лютого о 14 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться відкриття виставки живопису «Тарасова доля» заслуженого художника України Леоніда Литвина. Виставка приурочена до 205-ої річниці від дня народження Т.Г.Шевченка.

До дня народження Лесі Українки

21 лютого о 13.00 год. у Волинському краєзнавчому музеї відбудеться літературно-музична композиція «Вінок шани Лесі Українці», присвячена 148-ій річниці від дня народження.

До Волинського краєзнавчого музею було передано раритетний експонат: рукавицю капітана 3-ої окремої гвардійської бригади спецпризначення Головного управління Генерального штабу Збройних Сил Російської Федерації Євгена Єрофеєва, якого 25 травня 2016 року обміняли на військовополонену, капітана Збройних Сил України Надію Савченко.

19 лютого у Любомльському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Символ твоєї свободи. 100 років Державного герба України».