Головна » 2020 » December » 14 » До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС
До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС

Минуло більше чверті віку відтоді, як світ облетіла жахлива звістка про наймасштабнішу в історії людства техногенну катастрофу на Чорнобильській атомній електростанції. Проте ці події ніколи не зітруться з пам'яті ні сучасних, ні наступних поколінь. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам'ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха. Адже 14 грудня 1986 року, було завершено будівництво саркофагу над горезвісним четвертим реактором.

Тоді кожна секунда перебування на місці аварії могла коштувати життя. Але ліквідатори, ризикуючи власним здоров'ям і життям, гідно виконували свій службовий та громадянський обов'язок, рятуючи людство від неминучих трагічних наслідків.

У Рожищенському історико-краєзнавчому музеї експонується тематична виставка «В полоні атому», присвячена цим подіям. А також, щоб віддати шану героям Чорнобиля, їхній безмежній мужності, які зупинили атомну загрозу.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 181 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0