Головна » 2021 » November » 24 » У Рожищенському музеї можна побачити інсталяцію до Дня Гідності та Свободи (ФОТО, ВІДЕО)

З нагоди Дня Гідності та Свободи в Рожищенському історико-краєзнавчому музеї було відкрито тимчасову виставку-інсталяцію «На шляху до перемоги». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка музею Наталія Патійчук.

На виставці представили особисті речі та фото мітингувальників – жителів Рожищенської громади.

Відвідування музею дозволяється у захисних масках та за наявності негативного тесту чи сертифікату про вакцинацію.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 492 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0