Головна » 2021 » October » 28 » Про дівчину з легенди розповіли у Рожищенському музеї
Про дівчину з легенди розповіли у Рожищенському музеї

13 жовтня у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї, спільно з громадською організацією «Союз Українок», проведено годину пам’яті зв’язкової УПА Любові Феодосіївни Старикової «Дівчина з легенди». На захід завітали учні 9-их класів Рожищенського ліцею №2.

Вона була справжньою патріоткою, хороброю та мужньою жінкою, яка горіла Україною. На її долю випало чимало випробувань, але вона все витримала і не скорилася. Зовсім юною вона стала в ряди тих, хто боровся за вільну, самостійну Україну. Їй молодій і красивій, несправедливо винесли вирок. Три місяці пробула Любов Старикова у камері смертників в Луцькій тюрмі.

Напевно, завдяки таким людям, ми маємо незалежну державу. Вона настільки вірила в українську ідею, що її не зламали ні смертний вирок, ні 12 років каторги.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 301 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0