Головна » 2019 » July » 17 » «Кіборги» презентували у Рожищенському музеї стрічку про оборону Донецького аеропорту

У Рожищі відбувся безкоштовний показ документального фільму про оборону Донецького аеропорту. Стрічку переглядали у суботу, 13 липня, у Рожищенському районному історико-краєзнавчому музеї. Про це повідомляє Район.Рожище.

Документалку «Волинські «Кіборги»: «Бо прийшла зима…» презентували самі герої срічки – волинські захисники Донецького аеропорту: Вадим Ваврищук(позивний «Green»), Андрій Серганчук (позивний «Фестиваль»), Віктор Михальчук (позивний «Джон»), Дмитро Корецький (позивний «Бібісі»).

Подивитись фільм прийшло кілька десятків охочих, серед них і дочка рожищенського захисника ДАПу Сергія Марчука (позивний «Бронік»).

Під час перегляду дехто з присутніх ледве стримував сльози. «Цей фільм варто було б всім глядачам каналу NewsOne подивитися», – каже одна з глядачок.

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 334 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0