Головна » 2020 » September » 15 » «Історія шкільного життя»
«Історія шкільного життя»

З 1 вересня у Рожищенському історико-краєзнавчому музеї експонується виставка «Історія шкільного життя», присвячена Дню знань та початку нового навчального року.

Відвідувачі музею матимуть можливість подорожувати у часі. Дорослі – з ностальгією за своїми шкільними роками, а молодь – з цікавістю та допитливістю. Серед експонатів – шкільна парта післявоєнного періоду, зошити, шкільне приладдя, портфель вчителя, шкільна форма, а також фотографії різних часів, що відображають історію навчання у школах району.

Представлених експонатів не багато та ми надіємось що жителі міста та району приєднаються до поповнення виставки і подарують музею свої «шкільні артефакти».

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 241 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0