Головна » 2021 » October » 5 » До 80-их роковин трагедії Бабиного Яру
До 80-их роковин трагедії Бабиного Яру

29-30 вересня в Україні та світі вшановували 80-ті роковини, відколи у Бабиному Яру в Києві були вбиті перші жертви нацистської політики винищення – майже 34 тис. київських євреїв.

Бабин Яр – це страшний символ Голокосту на нашій українській землі. Він став могилою для десятків тисяч євреїв, а також українських патріотів, військовополонених, ромів та інших громадян, яких окупанти вважали ворогами.

У місті Рожище також відбувалися розстріли євреїв під час війни. Самим трагічним днем для рожищенських євреїв було 20 серпня 1942 року, де в районі кар'єру поблизу села Копачівки було розстріляно 3870 чоловік.

Працівниками Рожищенського історико-краєзнавчого музею у міському ліцеї №4 для учнів 10 класу було проведено годину пам’яті «Пам’ять на тлі історії». На захід був запрошений Сергій Швардовський, виконавчий директор Волинської релігійної громади прогресивного іудаїзму.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 260 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0