Головна » 2020 » October » 12 » У Рожищенському музеї діє виставка картин Миколи Савчука
У Рожищенському музеї діє виставка картин Миколи Савчука

Щорічно у другу неділю жовтня майстри пензля відзначають День художника, яке було започатковане у 1998 році згідно наказу Президента України від 9.10.1998 р., щоб відзначити роль художників України в розвитку українського образотворчого мистецтва.

Цей неповторний вид творчості є одним з головних у сучасному світі. За допомогою своїх робіт художники передають внутрішні переживання, красу і неповторність світу.

Хтось творить красу словом, хтось звуком, а хтось – кольорами.

До Дня художника в Рожищенському музеї підготовлено виставку картин Миколи Савчука, ім'я якого близьке і знайоме багатьом шанувальникам художнього мистецтва нашого краю. Він працював в різних жанрах, але найбільше полюбляв пейзаж та натюрморт.

У 2000 році йому було вручено диплом лауреата Волинської мистецької премії імені Йова Кондзелевича за створення циклу живописних робіт «Квітне славна Україна».

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 256 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0