Головна » 2020 » September » 11 » У Рожищенському музеї – поповнення фондової колекції
У Рожищенському музеї – поповнення фондової колекції

8 вересня до Рожищенського історико-краєзнавчого музею завітав гість з Луцька. Це Володимир Потрапелюк, краєзнавець, аспірант Волинського національного університету імені Лесі Українки факультету філології та журналістики. Він передав музею на постійне зберігання 38 предметів музейного значення.

Серед яких пломба залізничного вокзалу м. Рожище (знайдена в с. Промінь, Луцького району в лютому 2020 року.), прясло глиняне до веретена, монети та гудзики різних періодів, наконечник залізний, крем’яний ніж, значок «жовтенята», фрагмент глиняної люльки та ін. Ці речі є цінним історичним джерелом для вивчення історії періоду XVI – початку XX ст.

Ми щиро вдячні Володимиру за подарунок Рожищенському музею.

Джерело: Рожищенський історико-краєзнавчий музей

Категорія: Рожищенський народний краєзнавчий музей | Переглядів: 239 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 0.0/0