Головна » Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк”
    У стінах Луцького замку відбувся п’ятий ювілейний фестиваль ковальства та мистецтва флористики «Солом’яна птаха». Під час фестивалю лучани та гості міста мали унікальні нагоду відвідати безкоштовні майстер-класи у майстрів своєї справи, приміром, робити вироби із сіна – скульптуру із сіна у вигляді птаха як оберіг сім’ї.
   У День міста, Луцьк поповнився ще однією туристичною «родзинкою». Відкрито Центр туристичної інформації та послуг. Він стане центром гостинності для туристів. Тут можна буде придбати сувенірну продукцію луцьких та волинських майстрів, отримати безкоштовну інформації про Луцьк.
    У Луцьку побувала знімальна група телеканалу 1+1. Сюжет, який підготували телевізійники, показували у ранковій передачі „Сніданок з 1+1”. У відео із Луцька - і аптека-музей, і кімната Лесі Українки, і, звісно Луцький замок.
   Відбувся новий захід для охочих пізнати своє місто. Екскурсію на тему «Підземелля Луцька» провів директор ДП «Волинські старожитності» Олексій Златогорський. Варто зазначити, що це був, напевно, найчисельніший захід. Охочих побачити на власні очі луцькі підземелля набралося близько півтори сотні! Подекуди це навіть створювало певні незручності при веденні екскурсії.
   Розпочав роботу туристичний сайт міста Луцька. З цієї нагоди відбулася прес-конференція за участю міського голови Миколи Романюка. Він зазначив, що організатори намагалися зробити сайт сучасним і доступним,  щоб він містив повну інформацію про місто.
Музейні працівники Волині
вітають Павла Аркадійовича Рудецького
з призначенням директором Державного історико-культурного заповідника Луцька та зичать вагомих успіхів у розбудові його музеїв, збереженні архітектурних, історичних та культурних пам’яток міста.
   Депутати Луцької міської ради підтримали запит своєї колеги Наталії Бунди із фракції ВО „Батьківщина” щодо ймовірної появи в обласному центрі Волині нового музею. Про це йшлося сьогодні під час засідання 27-ої сесії Луцької міської ради.
    Підземний комплекс під луцьким костелом Петра і Павла очолив п’ятірку найзагадковіших підземель України. Рейтинг оприлюднив сайт проекту ILoveUkraine.
   Часом підземелля можуть розповісти про місто більше, ніж наземна архітектура. Стокілометрові лабіринти, предмети побуту, написи на стінах – ось далеко не повний перелік того, що можна побачити під час екскурсії підземеллям.
    У луцькому замку Любарта відбулося арт-шоу «Ніч у Луцькому замку». Дійство, яке проходить у Луцьку шостий раз поспіть, цьогоріч зібрало біля двох тисяч глядачів.
     30 березня 2012 року на базі історико-культурного заповідника „Старий Луцьк” відбулись чергові „Любартівські читання” – наукова конференція, що традиційно збирає науковців з багатьох регіонів держави та з-за кордону. І кожного разу ця конференція збирає все більше науковців, що засвідчує великий інтерес до історії Старого Луцька. У старовинному залі заповідника з доповідями виступали історики, архітектори, краєзнавці, фахівці музейних та пам’яткоохоронних галузей.
« 1 2 3 4 5