Головна » Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк”

   Фольклорно-мистецьке дійство у Луцькому замку! Це народні гуляння, обряд Колодія, виступи фольклорних колективів, спалювання опудала, конкурси, забави, частування українськими традиційними стравами.

  23 лютого о 12.00 год. у приміщенні виставкового залу Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, з нагоди 146-річниці з дня народження Лесі Українки, відбудеться мистецький захід „Стояла я і слухала весну...”.

   Перші чотири пари взяли шлюб в межах проекту «Шлюб за 24 години» у виставковому залі «будинку Косачів», який знаходиться у Державному історико-культурному заповіднику у м. Луцьку.

   Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку надаватиме послугу з реєстрації шлюбу за 24 години. Луцьк увійшов до 8 міст, на які Кабмін розширив пілотний проект щодо спрощеної процедури реєстрації шлюбу.

   У Луцьку пропонують зробити Музей міста у відреставрованому першому міському вокзалі на вулиці Стрілецькій, в якому певний час діяв ресторан «Світлофор».

   У Луцькому замку відбувся фестиваль жіночності та краси «Волинська княжна 2016».

   26-27 серпня у Луцькому замку відбувся міжнародний джазовий фестиваль «Art Jazz Cooperation 2016». На заході збирали кошти на лікування відомого волинського музиканта Сергія Ленартовича.

   Луцький замок відзначив 25-ту річницю Незалежності України. Середньовічні стіни зібрали разом козаків та лицарів, які зустрічали святкових гостей.

   Офіційну церемонію відкрив директор Палацу культури міста Луцька Юрій Войнаровський. Він повідомив, що на цьогорічний фестиваль приїхали чотирнадцять фольклорних колективів із Волині, а також представники інших українських регіонів (колектив із Волновахи, Рівненщини, Запоріжжя).

   У межах відзначення Дня міста в Луцьку стартував фестиваль середньовічного духу “Князівський бенкет”.

   У ці вихідні в історико-культурному заповіднику у м. Луцьку відбулися гастрономічний фестиваль вуличної їжі Lutsk Food Fest та відкриття виставки картин художниці Алли Навроцької з м.Нововолинська.

 

   20 серпня у Луцьку відбудеться традиційний фестиваль  дзвонового мистецтва «Благовіст Волині». Розпочнеться фестиваль Міжнародною науково-практичною історико-краєзначою конференцією «Дзвони в історії та культурі народів світу»

   Прес-конференція запланована на 12:00, 18-го липня і відбудеться у виставковому залі Адміністрації історико-культурного заповідника  у м. Луцьку, за адресою вул. Драгоманова, 23.

   Створення казкової істоти, вогняне шоу, запальні виступи, перформанси та середньовічні розваги: у замку Любарта відбулося арт-шоу «Ніч у Луцькому замку»

   У Луцькому замку урочисто відкрили пам’ятник Волинському князю.

   9 червня о 14-ій годині у Луцькому замку відбудеться відкриття пам’ятника Волинському Князю.

   В Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбулась щорічна наукова конференція «Любартівські читання», присвячена 400-річчю кафедрального костелу Святих апостолів Петра і Павла.

   Адміністрація Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку 27 травня 2016 року проводить науково-практичну конференцію „Любартівські читання”.

П Р О Г Р А М А

   21 травня  2016 року в рамках відзначення Днів Європи в Україні у Луцькому замку відбудеться культурно-мистецький фестиваль «Луцький замок – колиска об’єднаної Європи».

   З нагоди Дня пам’яток історії та культури, що відзначається на загальноєвропейському рівні щорічно, в Адміністрації державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку відбулися урочисті заходи. У них взяли участь памяткоохоронці, історики, архітектори, музейники, краєзнавці та просвітяни волинського краю.

   Екскурсії у підземелля під Кафедральним костелом святих апостолів Петра та Павла у місті Луцьку відновлять.

   У виставковому залі Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку, за адресою вул. Драгоманова, 23, на початку березня 2016 року оновлено експозицію виставки «Рідний край у тебе в серці».

   У виставковій залі Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) відбулись урочистості «Рідний край у тебе в серці», присвячені 145-ій річниці від дня народження Лесі Українки.

   Окрім ремонту фасаду і даху будівлі синагоги, там планують створити музей єврейської історії. Про це розповіла депутат міськради Наталія Бунда на засіданні постійної комісії міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту у п’ятницю, 19 лютого.

   У приміщенні виставкового залу Адміністрації державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку (вул. Драгоманова, 23) відбулось відкриття персональної виставки волинської художниці Зіновії Рубан, члена Національної спілки художників України.

   У Луцькому замку відбувся культурно-мистецький фестиваль „Луцький замок – колиска об’єднаної Європи”.

   Запрошуємо волинян, лучан та гостей міста долучитися до культурно-мистецького фестивалю «Луцький замок – колиска об’єднаної Європи», який відбудеться 29 травня у Луцькому замку.

П Р О Г Р А М А

   Музей пам’яті репресованих та політв’язнів планують відкрити в Луцьку. Для цього матеріали готові представити самі ж жертви тоталітарних режимів, приміщення вже готують.

   У приміщенні Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку відбулася XI наукова конференція «Любартівські читання», присвячена 930-й річниці першої згадки про місто Луцьк та 30-й річниці створення Державного історико-культурного заповідника у місті Луцьку.

   22 травня в Адміністрації Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку відбудеться наукова конференція „Любартівські читання”, присвячена 930-й річниці першої писемної згадки про м. Луцьк та 30-й річниці створення Державного історико-культурного заповідника у м. Луцьку.

   Луцькому державному історико-культурному заповіднику виповнилось 30 років. Урочистості з нагоди ювілею відбулись 27 березня. Привітати працівників заповідника прийшли представники міської та обласної влади, керівники волинських музеїв та представники духовенства.

   Луцький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у партнерстві із Центром туристичної інформації та послуг організував екскурсію до найвідомішого осередку Волині – Замка Любарта.

   29 червня у Луцькому замку тільки один день експонувалась виставка озброєння, присвячена річниці Конотопської битви, яка відбулася у 1659 році. Під час неї об’єднане військо українських козаків і кримських татар перемогло московську армію. Виставку організувала громадська організація «Козацьке стрілецьке братство».

   Поряд із Києвом, Харковом, Донецьком, Дніпропетровськом, Львовом, Запоріжжям і Рівним дитяча залізниця є і в порівняно невеликому Луцьку. Цього року планується створити музей залізниці.

« 1 2 3 4 »