Головна » 2018 » June » 30 » У замку Любарта виставили унікальний меч (ФОТО, ВІДЕО)
У замку Любарта виставили унікальний меч (ФОТО, ВІДЕО)

У Стировій вежі Луцького замку, яка нині відкрита для відвідувачів, 27 червня представили унікальний артефакт – старовинний меч, знайдений на Волині. Про це розповіли «Волинські Новини» з посиланням на повідомлення першого заступника Луцького міського голови Григорія Недопада у Фейсбук.

Меч, датований чотирнадцятим століттям, має загадкове історичне минуле та міг належати воїнам, захисникам нашого краю. Таких в Україні – всього декілька.

Зазначається, що сьогодні його може оглянути кожен охочий, побувавши у Стировій вежі. Крім того, тут можна побачити й чимало інших історичних експозицій, поринувши в атмосферу минулого.

«Приємно, що Луцьк історичний поповнився новою цінністю, а відкриття зібрало небайдужих людей, серед яких – і лицарі, які представляли наше місто на міжнародних змаганнях і з якими мав приємність співпрацювати», - зазначив Григорій Недопад у дописі.

Відео ТРК Аверс:

Категорія: Луцький історико-культурний заповідник „Старий Луцьк” | Переглядів: 486 | Додав: volyn-museum | Рейтинг: 3.5/2