Головна » 2018 » Червень » 05

За участі волинських музейників у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури України відбулася Всеукраїнська наукова конференція «Шляхи розвитку українського мистецтвознавства та реставрації. До 55-річчя викладацької діяльності Л.С.Міляєвої на кафедрі ТІМ НАОМА».

Підійшов до завершення навчальний рік і Волинський краєзнавчий музей отримує подяки за проведену його працівниками науково-освітню роботу з учнівською та студентською молоддю.

4 червня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею, на виставці з історії УПА «Волиняни у боротьбі за незалежність України», відбулося вручення Бронзового та Золотого Хрестів Заслуги родичам повстанця та члена підпільного уряду УГВР Ковжуха Якова, родом із села Воротнів Луцького району.